fbpx

Taj Şham Özellikleri Hakkında

.

Kuruluş:

Türk ekonomisinin hızla gelişmesi ve özellikle gayrimenkul pazarı ve alış ve satış sürecinde yatırım süreci sorunsuz ve güçlü hale getirmek için istemci karşılaştığı artan zorluklar ile, bir gülümseme çizer gayrimenkul uzmanlığı ve hizmet optimizasyonu ile, bir gayrimenkul projesi uzmanı ve kendine özgü (Tac Cham) başlatmak için gerekliydi ve uzman gayrimenkul geliştirme ekibi ve yatırım projelerinin uygulanması güvenerek güvenli güvenlik, kalite ve verim kar açısından en iyi fırsatları sunmak, doğru ve derin Türk pazarının bilgisi ile, müşterilerine güvence vermek.

 

Hizmetlerimiz

– şirketleri kurulması ve Türk devleti ile kısa sürede müşteri hareketini kolaylaştırmak için konutlar veren ek olarak, satış, satın alma ve gayrimenkul işlemleri (ofisleri – Villalar – Arazi – – Mağazalar Daireler) her türlü değerlendirilmesi dahil tüm gayrimenkul hizmetlerini sağlamak.

– Müşteri için gerekli olan tüm gerekli evrakları ve sözleşmeleri kolaylaştırmak, müşterinin yasal olarak hakkını güvence altına almak ve mülkün mülkiyeti ihraç edilinceye kadar onunla iletişime geçilmesini sağlamak.

– Türkiye’deki en iyi inşaat ve gayrimenkul şirketleri ve gayrimenkul yatırımcıları ile işbirliği yaparak Türkiye pazarına yatırım yapmak isteyenler için gerçek yatırım fırsatları sağlayın

– resepsiyon dahil farklı turizm programları aracılığıyla, sürekli müşterilere hizmet ve en iyi onların hareketlerine uygun otel ve seçim kitap ve en önemli turistik ve Türk topraklarında arkeolojik onları tanıtmak.

– Türk ürünlerine kaynak olarak garanti vermek ve müşterilere hızlı ve yasal olarak ihraç etmek için hizmet alanında uzmanlık sağlamak.

 

Vizyonumuz:

Güçlü çerçeveler binada kârlılığını ve güçlü bir garanti elde etmek ve istenen hedeflere ulaşmak için, yabancı ve Arap yatırımcı çekmek içinde, şirket Arap ve Türk pazarları hale getirmeyi amaçlar ve entegre güçlü bir çekirdek, yatırım sürecinin işleyişini ve yasal olarak hızlı gelişimini sağlar ve.

 

Eylem Planı

Şirket öncelikle gayrimenkul alanında en ciddi müşterileri ve Modern ulaşmak ve karşılıklı profesyonellik ve mükemmellik çerçevesinde onlarla uğraşmak, çeşitli Türk ekonomik faaliyetleri ile özel ilişkiler, yanı sıra yer profesyonel standartlar belirgin bir pazarlama planı dayanır.

Tac Cham başarı yatırımcıların ihtiyaçlarını isteyen karşılamak ve Türkiye’de karlılık elde Türk gayrimenkul piyasasında gayrimenkul projeleri ve ayırt edici yeni çalışmaya, tam bir ansiklopedi sunuyor ve Türk ilde ve iyi rekabetçi fiyatlarla birlikte bu ve yasal kolu ve projelerin başarısı için özel tedavi taktik Tüm yatırımlar.

 

Şirket Yönetim Yapısı:

Genel Müdür .

idari müdür .

İcra Direktörü.

Tasarım ve Pazarlama Direktörü.

Halkla İlişkiler Direktörü.

satış Müdürü .

 

Yatırımınızın başarısı ile ilgileniyoruz!

 

Taj Cham Properties, Türkiye’de yatırım yapmak için ideal bir geçit!

İşimiz profesyonelce, yatırım hedeflerinize hizmet eder.

 

Bize ulaşın

دعنا نزودك بجميع التفاصيل